Gizlilik ve Güvenlik

GreenCard724.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat bir şekilde Green Card başvurunuzu yapabilmenizi sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

GreenCard724.com sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Başvuru bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada Internet tarayıcınızın(browser) belli bir bölümünde kilit göreceksiniz(Chrome, Firefox ve Internet Explorer(Edge) da adres satırının solunda, bu kilit Internet Explorer’in eski sürümlerinde sağ alt kısımda bulunmaktadır). Bu kilitin anlamı tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilemez.

Sitemizde yaptığınız başvurular sırasında verdiğiniz kişisel bilgileriniz hiçbir koşul altında üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmaz. Kişisel bilgilerinizin gizliliği tümüyle GreenCard724.com güvencesi altındadır.

Kredi Kartı Güvenliği

Ödeme sırasında vereceğiniz Kredi kartınıza ait bilgiler bankaya güvenli bir şekilde gönderilmekte ve anında provizyon alınmaktadır. Sizin güvenliğiniz açısından kredi kartı numaralarınız provizyon sonrasında tümüyle sistemimizden silinmekte ve hiçbir şekilde saklanmamaktadır.