Kazananlara Danışmanlık

Kazananlara Danışmanlık


GreenCard724.com olarak öncelikle çekilişi kazananan tüm başvuru sahiplerini tebrik ediyoruz!

Green Card Çekilişi’ni kazandım ne yapmalıyım? Danışmanlık almak gerekli mi?

Her sene Green Card çekilişi sonrası yüzbinlerce kişi Teyit mesajı onay kodunu(Confirmation Number) kullanarak ABD Göçmenlik Bürosu(Kentucky Consular Center(KCC)) web sitesinden kazandığını öğrenmektedir. Ne yazıkki kazandığınızı öğrenmek %100 Green Card Vizesi almak anlamına gelmemektedir. Green Card sahibi olabilmek için Kazananlar, green card diversity visa(çeşitlilik vizesi) formlarını eksiksiz, doğru ve hızlı bir şekilde doldurmalı ve gerekli işlemleri de en kısa sürede yapıp ABD göçmenlik bürosuna elektronik ortamda ulaştırmalıdır. Yüzbinlerce kişi arasından başvuru şartlarına uygun, işlemlerini doğru ve eksiksiz yapan sadece 50.000 kişi göçmen vizesini alabilmektedir.

Sizde %100 Green Card Vize Alma Garantisi ile bu 50.000 kişi arasında olmak istiyorsanız hemen bizimle bağlantıya geçin!

Formlarınızın ABD Göçmenlik Bürosu’na(Kentucky Consular Center(KCC)) elektronik ortamda erken ulaştırılması çok önemlidir. Çünkü her ülke için sınırlı sayıda vize vardır, formlarınız geç ulaştırılırsa mülakat tarihi alamayabilir, alsanızda ülkeniz için yeterli vize kalmayabilir ve görüşme sırasında uygun bile olsanız reddedilme ihtimali vardır.

Not: ABD Göçmenlik Dairesi(Kentucky Consular Center) kazananlara 2011 yılından itibaren ABD Hükümeti’nin Paper Reduction(Kağıt Kullanımını Azaltma) politikası gereği normal posta yoluyla bilgilendirme yapmamaktadır.

Sunduğumuz Danışmanlık Hizmetinin Kapsamı

Green Card (Diversity Visa) Başvuru Formlarının Birebir Doldurulması,
Doldurulması gerekli formlar öncesinde size hazırlık yapmanız için bir e-posta gönderilecektir. Formların doldurulması ise sizinle birlikte birebir gerçekleştirilecektir.(Eğer İstanbul’da yaşamıyorsanız: merak etmeyin! Formlarınızı internet üzerinden de sizinle sesli görüşme yaparak yine birebir dolduruyoruz. Türkiye’de olmanızda gerekmez, dünyanın herhangi bir ülkesinde olasanızda bizden danışmanlık alabilirsiniz: danışmanlık verdiğimiz ülkelerin listesini aşağıda görebilirsiniz) Formlarınızın birebir doldurma sayesinde formlardaki hata oranı sıfıra indirilmektedir. Eğer bir danışmanlık firması formları sizinle birebir doldurmayıp size doldurmanız için sadece Türkçe bir form gönderiyorsa kesinlikle o firma ile çalışmayınız. Bu süreçte yapılacak yanlışlardan dolayı danışmanlık almanıza rağmen Green Card vize görüşme(mülakat) günü bile alamayabilirsiniz. %100 Green Card Vize Görüşme günü almak istiyorsanız bu formların birebir doldurulması zorunludur. Formlarınız eğer hatalar ve çelişkilerle doldurulursa görüşme tarihi alsanız bile görüşmeniz uzun sürer. ABD Büyükelçiliği uzun süren görüşmelerin genelinde olumsuz karar vermektedir. Çünkü onların görevi formlarınızı düzeltip çelişkileri gidermek değil ve bunu yapmak için ne yazıkki harcayacak bir zamanları yok.
Formlarınızı bizden doldurmasanız bile yine bizden danışmanlık alabilirsiniz. Önce doldurulan formlarınızı inceleriz ve gerekli güncellemelerin listesi çıkartırız. Sonrasında görüşme tarihiniz belli olduğunda da formlarınızda görüşme öncesi gerekli düzeltmeleri yaparız. Bu sayede size de %100 Green Card Alma Garantisi verebiliriz. Hemen bizimle iletişime geçiniz.

ABD Göçmen Bürosuna(Kentucky Consular Center) Hazırlanan Formlarınızın doldurulması tamamlandıktan sonra anında Online(Çevrimiçi) olarak ABD yetkili makamlarına ulaştırılması
Danışmanlık hizmetimizden yararlanan herkese doldurulan her form için Confirmation(Teyit) sayfası ve formlarınızın elektronik kopyaları verilmektedir. Bu sayede formlarınızın ABD yetkili makamlarına ulaşıp ulaşmadığı konusunda emin olursunuz.
DV2015 (2014 yılı) Çekilişi’nden itibaren formlarınız ıslak imzalı olarak normal posta ve kargo yoluyla gönderilmeyecektir. Formlar elektronik olarak ABD sistemine online olarak gönderilecektir. Bu konuda sizden ücret isterlerse: o firma ile çalışmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü süreç hakkında bilgisi olmayan bir firma ile karşı karşıyasınız demektir.

Green Card Vize Görüşmesi için Gerekli Evraklarınızın Hazırlanması,
Danışmanlık hizmetimiz siz ABD vizesi aldıktan sonra ABD’de green card’inizi teslime alana kadar olan tüm süreci kapsamaktadır. 2005 yılından beri danışmanlık hizmetimizden yararlananların %100’ü green card sahibi olmuştur.

Evraklarınızın İngilizce Tercümesi,
Türkçe veya ingilizce belgeler için tercüme gerekli değildir. Yani Türkçe belgeleriniz için çeviri yapmanıza gerek yoktur. Bu konularda sizden ücret isteyenlere karşı dikkatli olunuz.

Vize Görüşmesi için hazırlık,
Bizden danışmanlık alanlar yeterli hazırlık önceden yapıldığı için 2 ile 5 dk arası bir görüşmeye sadece yemini(SWORN Statement) imzalalamak için giderler.

ABD’ye hazır olmanız için, Kültürel Oryantasyon Eğitimi’ne ücretsiz katılma şansı.
Bu benzersiz oryantasyon ile sizlerin ABD’de kültür şoku yaşamı riskinizi en aza indirgemiş olacağız.

Amerika’daki(ABD) ÖZEL HİZMETLERİMİZ
Önceki yıllarda green card çekilişinde kazananlar ve sitemizden danışmanlık almamış olanlarda bu özel hizmetlerden isterlerse yararlanabilirler.

 • Green card’ınızın gönderilebilmesi için ABD’de adres temini
 • Green card teslim alımı öncesi adres değişikliği
 • Green card teslim alımı sonrası adres değişikliği
 • Havaalanında karşılama hizmeti
 • Taşınmayı planladığınız bölge ile ilgili danışmanlık
 • Konaklama ve ev kiralama konusunda danışmanlık
 • Bulunduğunuz eyalete ait kimlik kartının ve ehliyetin alınması
 • Otomobil kiralama veya satın alma
 • Öğrenimine devam edecek veya üniversite diplomasının denkliğini almak isteyenler için denklik hizmetleri konusunda danışmanlık
 • Yabancı Dil öğrenmek İsteyenler için Dil Kursu ve süre ve ücret bilgilerinin temini
 • İş arama konusunda ipuçları ve yapılması gerekenler.
 • Bu özel hizmetlerimiz ABD ofisimiz tarafından verilecektir.

Danışmanlık hizmetimizi almanız için nerede olduğunuzun hiçbir önemi yoktur. Dünyanın neresinde olursanız olun bizden danışmanlık alabilirsiniz.

İstanbul’da yaşamayan green card çekilişi kazananlarına da internet üzerinden(e-posta, telefon, sesli ve görüntülü görüşme) danışmanlık hizmeti verilmektedir. Geçtiğimiz senelerde İstanbul dışından danışmanlık hizmetimizden yararlananlar tüm danışmanlık hizmetimizden yararlananların %80’ini oluşturmuştur.

Geçtiğimiz senelerde danışmanlık hizmeti verdiğimiz yerlerden bazıları: Türkiye’nin her bölgesinden iller, ABD, Afganistan, Almanya, Bulgaristan, Danimarka, Filipinler, İngiltere, İran, İsveç, Kazakistan, Kırgızistan, Rusya, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Yunanistan.

Bazı sitelerde Ankara’dan danışmanlık almanın avantajlarından bahsedilebilir, Ankara ile tek işiniz sadece görüşmeye ve sağlık kontrolüne gitmektir. ABD Ankara Büyükelçiliği elden hiçbir şekilde belge kabul etmemekte sadece kargo yolu ile belgeler gönderilebilmektedir.

Siz de kazananlardan biriyseniz
danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için
hemen bizi arayın ya da e-posta gönderin!