Sunduğumuz Hizmetler

Sunduğumuz Hizmetler


nicin_danismanlikGreen Card çekilişi için Amerikan Hükümetinin aradığı şartlar oldukça basittir. Çekilişe katılmak için herhangi bir yaş sınırı bulunmamakla birlikte en az lise mezunu olmak eğer değilseniz son 5 yıl içerisinde toplamda en az iki yıl iş tecrübesi gerekmektedir. İngilizce bilgisi ya da belli bir maddi birikim şartı aranmamaktadır. Bununla beraber Amerikan Hükümetinin başvuru için oluşturduğu sitesindeki;

  • Elektronik Bilgi Formlarının İngilizce ve detaylı standartları içermesi,
  • Tüm başvuru işlemlerinin bir kerede eksiksiz olarak yapılması gereği
  • Eşiniz ve çoçuklarınızın bilgi ve fotoğraflarında aynı anda sisteme girilmesi,
  • Dijital fotoğraf hazırlama ya da mevcut fotoğrafları dijital ortama aktarmak için teknik bilgi gerektirmesi,
  • Hızlı ve kesintisiz internet bağlantısı gerektirmesi,

nedenleri ile başvuru aşamasında GreenCard724.com tarafından profesyonel danışmanlık hizmetlerini almanızı tavsiye ediyoruz.

Green Card başvurusunda sizlere verdiğimiz hizmetler ise:

Sizin ve eğer evliyseniz ve/veya çocuklarınız varsa aile fertlerinizin başvuru formları ve fotoğraflarının, uzman ekibimiz tarafından elektronik ortama aktarılıp formlardaki gerekli düzenlemeler titizlikle yapıldıktan sonra fotoğraflarınızın standartlara uygun hale getirilmesi. Başvurunuzun ABD Hükümeti’ne başarıyla ulaştırıldığını ve zamanında başarı ile gerçekleştirildiğini gösteren belge Teyit Mesajı(Success Message) ve Teyit Mesajı Onay Kodu(Confirmation Number) tarafınıza ulaştırılır.